Покришки 27" Panaracer

Покришки 27.5" Panaracer DriverPro Folding

DriverPro - безкамерна покришка для крос-кантрі та ендуро.
Легка і блискавично швидка. Дещо скруглений профіль з елементів протектора різної висоти надійно тримає в поворотах, буквально вгризаючись в грунт.

 

Безкамерні покришки DriverPro розроблювались з однією важливою думкою: зробити максимально легкі, універсальні та швидкі покришки для різних умов та стилів катання.

 

Малюнок протектора має шипи різної висоти з продуманим розташуванням. Середня частина протектора сприяє впевненому контролю на швидких прямих ділянках, а бокові шипи забезпечують зчеплення в поворотах, буквально вгризаючись в грунт

 

ZSG Natural Compound
Низький опір коченню цього компаунду, аналогічний до преміального ZSG Advanced. Відрізняється підвищеною зносостійкістю, що робить його ідеальним для тренувальних або гравійних покришок.

 

Triple Compound*
Високі показники зчеплення, що відповідають потребам Ендуро змагань та тренувань. Базовий компаунд, та два більш м'яких компаунди по центру та по боках протектора для оптимального зчеплення на кожному повороті

 

*тільки для розмірів: 27.5х2.40, 27.5х2.60, 29х2.40 та 29х2.60

 

Anti Snake Bite Chafer
Додаткова гумова стрічка вмонтована біля корду, яка зменшує на 40% вірогідність пробити покришки ободом на складних ділянках траси (так званий "зміїний укус")

    1 470,00₴Цена

    КОНТАКТЫ

    +380974303606

    • Instagram