top of page

Велошкарпетки

Велосипедні шкарпетки

Якщо вам подобається їздити на велосипеді, але ви не вважаєте себе затятим велосипедистом, чи потрібні вам велосипедні шкарпетки?


Хіба я не можу просто одягнути бавовняні шкарпетки? Так, ви можете. Але також, як є спеціальні шкарпетки для трекінгу з анатомічною устілкою, так і деякі характеристики велосипедних шкарпеток роблять їх зручнішими при їзді.

Переваги велосипедних шкарпеток

  • Щільно прилягають до ноги. На них не утворюються складки, які можуть натерти шкіру під час тривалої їзди.

  • Відводять вологу. Стопи є зоною підвищеної тепловіддачі під час їзди велосипедом. Особливо в спеку, стопи виділяють велику кількість поту. Велошкарпетки створюються з різних комбінацій матеріалів, структура яких максимально ефективно має відводити вологу.

  • Захищають від натирання та появи мозолів. Вологі ноги – лише перша причина виникнення мозолів. Часто болючі натирання виникають через неякісні шви в шкарпетках, що недостатньо щільно облягають стопи шкарпеток, появи складок.

  • Забезпечують терморегуляцію. Різні велосипедні шкарпетки мають різну щільність, висоту, вентиляційні та утеплюючі властивості тканини. Влітку використовуються найчастіше максимально тонкі синтетичні шкарпетки з гарною вентиляцією. Більшість взимку вважають за краще катати в шкарпетках, до складу матеріалу яких входить вовна з різним відсотковим значенням щодо інших матеріалів. Важливо завжди одне — комфорт ваших ніг.

Найкращі матеріали для велосипедних шкарпеток

В наш час можна купити велошкарпетки, до складу яких входить комбінація з 2-3 різних матеріалів. Але пам'ятайте, якісні велошкарпетки не мають у складі бавовни. Більше того, у бавовняних шкарпетках катати незручно, не практично, а в деяких випадках і небезпечно для здоров'я. Бавовна не має властивості відводити вологу, вона її накопичує, тримає в собі і дуже довго сохне. Ось чотири найбільш відомі матеріали:

 

  • Вовна мериноса - це натуральне волокно відводить піт краще, ніж будь-яке синтетичне, зберігаючи прохолоду та сухість влітку та тепло в холодну погоду. Крім того, шкарпетки з вовни мериноса мають природні антибактеріальні властивості.

  • Нейлон часто використовується у велошкарпетках. Він легкий, еластичний та міцний. Відрізняється високою зносостійкістю – зберігає колір і не витирається від постійного використання.

  • Поліестер - відмінно відводить вологу, зберігаючи ноги сухими і запобігаючи утворенню пухирів.

  • Еластан, також відомий як лайкра або спандекс, робить велосипедні шкарпетки еластичними. Це допомагає їм зберігати форму навіть після багаторазового прання.

Велошкарпетки без шва та зі швом

Неякісний шов над пальцями головна причина появи мозолів. У хороших велошкарпетках шва або немає зовсім, або він виконаний так, що ви його не відчуєте незалежно від довжини дистанції, вологості та кількості тепла у взутті.

Пам'ятайте, що головне завдання велошкарпеток — збереження комфорту ваших ніг, незалежно від того, скільки кілометрів ви збираєтесь проїхати.

КОНТАКТИ

+38 097 43 03 606

  • Instagram
bottom of page